KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 16152098
nr 1615 2098
Börje Sandelin
(1926-1970), Sverige
Etsningar, 7 st, Signerad, yttermått inklusive ram: 52x43-43x52 cm
Börje Sandelin, svensk målare och grafiker född 1926, död 1970.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
4.200 kr
måndag 22 april 2024
kl 20:21:30
2.600 kr
3.800 kr
3.000 kr
3.200 kr (Budbetjänt)
3.400 kr
3.600 kr (Budbetjänt)
3.800 kr
3.800 kr (Budbetjänt)
4.000 kr
22 apr
Börje Sandelin
Läs mer om Börje Sandelin